RK73B1JTTD365J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 19.700
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 9.360
Datablad
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
Similar
TE Connectivity Passive Product
3.6 MOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73B1JTTD365J
DigiKeys varenummer
2019-RK73B1JTTD365JTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73B1JTTD365JCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73B1JTTD365JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73B1JTTD365J
Beskrivelse
RES 3.6M OHM 5% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RK73B1JTTD365J Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)