RK73B1JTTD204G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 312.155
Datablad
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Similar
Vishay Dale
200 kOhms ±2% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73B1JTTD204G
DigiKeys varenummer
2019-RK73B1JTTD204GTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73B1JTTD204GCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73B1JTTD204GDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73B1JTTD204G
Beskrivelse
RES 200K OHM 2% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RK73B1JTTD204G Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)