RK73B1JTTD114J
DigiKeys varenummer
2019-RK73B1JTTD114JTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73B1JTTD114JCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73B1JTTD114JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73B1JTTD114J
Beskrivelse
RES 110K OHM 5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
110 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RK73B1JTTD114J Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)