RK73B1FRTTBL393G
DigiKeys varenummer
2019-RK73B1FRTTBL393GTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RK73B1FRTTBL393G
Beskrivelse
RES 39K OHM 2% 1/32W 1005
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 kOhms ±2% 0,03W, 1/32W Chipmodstand 01005 (0402 metrisk) Anti-svovl Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RK73B1FRTTBL393G Modeller
Funktioner
Anti-svovl
Mfr
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
01005 (0402 metrisk)
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,006" (0,15mm)