RK73B1FRTTBL164J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
160 kOhms ±5% 0,03W, 1/32W Chipmodstand 01005 (0402 metrisk) Anti-svovl Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73B1FRTTBL164J
DigiKeys varenummer
2019-RK73B1FRTTBL164JTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73B1FRTTBL164JCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73B1FRTTBL164JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73B1FRTTBL164J
Beskrivelse
RES 160K OHM 5% 1/32W 1005
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RK73B1FRTTBL164J Modeller
Funktioner
Anti-svovl
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
01005 (0402 metrisk)
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,006" (0,15mm)