RK73B1ERTTP361J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
360 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73B1ERTTP361J
DigiKeys varenummer
2019-RK73B1ERTTP361JTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73B1ERTTP361JCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73B1ERTTP361JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73B1ERTTP361J
Beskrivelse
RES 360 OHM 5% 1/10W 0402
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RK73B1ERTTP361J Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)