HV73V2BTTD435J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
4.3 MOhms ±5% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, højspænding, fugtbestandig Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HV73V2BTTD435J
DigiKeys varenummer
2019-HV73V2BTTD435JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HV73V2BTTD435J
Beskrivelse
RES 4.3M OHM 5% 1/3W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
HV73V2BTTD435J Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)