HV73V2BTTD276J
DigiKeys varenummer
2019-HV73V2BTTD276JTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-HV73V2BTTD276JCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-HV73V2BTTD276JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HV73V2BTTD276J
Beskrivelse
RES 27M OHM 5% 1/3W 1206
Detaljeret beskrivelse
27 MOhms ±5% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, højspænding, fugtbestandig Tykfilm
EDA/CAD-modeller
HV73V2BTTD276J Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)