HV73V1JTTD245G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
2.4 MOhms ±2% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, højspænding, fugtbestandig Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HV73V1JTTD245G
DigiKeys varenummer
2019-HV73V1JTTD245GTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HV73V1JTTD245G
Beskrivelse
RES 2.4M OHM 2% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
HV73V1JTTD245G Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)