HV733ATTE114J
DigiKeys varenummer
2019-HV733ATTE114JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HV733ATTE114J
Beskrivelse
RES 110K OHM 5% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
110 kOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Højspænding, Fugtresistent Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HV733ATTE114J Modeller
Funktioner
Højspænding, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)