HV732BRTTD1154F
DigiKeys varenummer
2019-HV732BRTTD1154FTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-HV732BRTTD1154FCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-HV732BRTTD1154FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HV732BRTTD1154F
Beskrivelse
RES 1.15 MOHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.15 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Antisvovl, høj spænding Tykfilm
Funktioner
Antisvovl, høj spænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)