HV731JRTTD513G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
51 kOhms ±2% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Antisvovl, høj spænding Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HV731JRTTD513G
DigiKeys varenummer
2019-HV731JRTTD513GTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-HV731JRTTD513GCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-HV731JRTTD513GDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HV731JRTTD513G
Beskrivelse
RES 51K OHM 2% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Antisvovl, høj spænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)