HV731JRTTD304J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
300 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Antisvovl, høj spænding Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HV731JRTTD304J
DigiKeys varenummer
2019-HV731JRTTD304JTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-HV731JRTTD304JCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-HV731JRTTD304JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HV731JRTTD304J
Beskrivelse
RES 300K OHM 5% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)