HV731JRTTD1183F
DigiKeys varenummer
2019-HV731JRTTD1183FTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-HV731JRTTD1183FCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-HV731JRTTD1183FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HV731JRTTD1183F
Beskrivelse
RES 118K OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
118 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Antisvovl, høj spænding Tykfilm
Funktioner
Antisvovl, høj spænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)