CFS1/4CT52R221J
DigiKeys varenummer
2019-CFS1/4CT52R221JTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-CFS1/4CT52R221JCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CFS1/4CT52R221J
Beskrivelse
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
-450/ +350ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,067" diam. x 0,126" L (1,70mm x 3,20mm)