CFS1/4CT52R221J | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CFS1/4CT52R221J |
Beskrivelse | RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 10 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Sammensætning |
Mfr | Temperaturkoefficient -450/ +350ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,067" diam. x 0,126" L (1,70mm x 3,20mm) |