2225Y6300394JXT
DigiKeys varenummer
2225Y6300394JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2225Y6300394JXT
Beskrivelse
CAP CER 0.39UF 630V X7R 2225
Detaljeret beskrivelse
0.39 µF ±5% 630V Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)
EDA/CAD-modeller
2225Y6300394JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,248" B (5,70mm x 6,30mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)