2225Y1K00823KZT
DigiKeys varenummer
1608-2225Y1K00823KZTCT-ND - Afskåret tape (CT)
1608-2225Y1K00823KZTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
2225Y1K00823KZT
Beskrivelse
CAP CER 0.082UF 1KV 2225
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.082 µF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer 2225 (5763 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Emballage
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,248" B (5,70mm x 6,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,157" (4,00mm)