2225Y1000683JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
0.068 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2225Y1000683JXT
DigiKeys varenummer
2225Y1000683JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2225Y1000683JXT
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 100V X7R 2225
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
2225Y1000683JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,248" B (5,70mm x 6,30mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)