2225Y0630683GCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
0.068 µF ±2% 63V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2225Y0630683GCT
DigiKeys varenummer
2225Y0630683GCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2225Y0630683GCT
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 63V C0G/NP0 2225
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
2225Y0630683GCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,248" B (5,70mm x 6,30mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)