2225Y0500474KDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
0.47 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2225Y0500474KDT
DigiKeys varenummer
2225Y0500474KDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2225Y0500474KDT
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 50V X7R 2225
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
2225Y0500474KDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,248" B (5,70mm x 6,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)