2225J6300394KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
0.39 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2225J6300394KXT
DigiKeys varenummer
2225J6300394KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2225J6300394KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.39UF 630V X7R 2225
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
2225J6300394KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,248" B (5,70mm x 6,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)