Billede for 2225J2500472FKT er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2225J2500472FKT
DigiKeys varenummer
1608-2225J2500472FKTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2225J2500472FKT
Beskrivelse
MLC
Detaljeret beskrivelse
4700 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,248" B (5,70mm x 6,30mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)