2225J0630474KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
0.47 µF ±10% 63V Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2225J0630474KXT
DigiKeys varenummer
2225J0630474KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2225J0630474KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 63V X7R 2225
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
2225J0630474KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2225 (5763 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,248" B (5,70mm x 6,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)