2220YA300223MSTU3X
DigiKeys varenummer
1608-2220YA300223MSTU3XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2220YA300223MSTU3X
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 305VAC X7R 2220
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±20% 305VAC Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
DC bilag-H, luftfugtighed 3B bilag-I, soft-terminering, højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)