2220YA250332KXTB16
DigiKeys varenummer
1608-2220YA250332KXTB16TR-ND - Tape & Reel (TR)
1608-2220YA250332KXTB16CT-ND - Afskåret tape (CT)
1608-2220YA250332KXTB16DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
2220YA250332KXTB16
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 250VAC X7R 2220
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
2220YA250332KXTB16 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
X1, Y2
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Ikke til nye design
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)