2220YA250332KSTU16
DigiKeys varenummer
1608-1615-2-ND - Tape & Reel (TR)
1608-1615-1-ND - Afskåret tape (CT)
1608-1615-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
2220YA250332KSTU16
Beskrivelse
CASE SIZE 2220 - FLEXICAP - 250V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±10% 250VAC Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
2220YA250332KSTU16 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200, X1, X2, Y2
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)