2220YA250102KXTB16 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Knowles Syfer
På lager: 482
Datablad
1000 pF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)