2220YA250102KSTSYX | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 2220YA250102KSTSYX |
Beskrivelse | CAP CER 1000PF 250VAC X7R 2220 |
Producentens standard leveringstid | 11 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1000 pF ±10% 250VAC Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Funktioner DC bilag-H, luftfugtighed 3B bilag-I, soft-terminering, højspænding |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200, X1, Y2 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 2220 (5750 metrisk) |
Tolerance ±10% | Størrelse/dimension 0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,079" (2,00mm) |