2220YA250102KSTSYX
DigiKeys varenummer
1608-2220YA250102KSTSYXTR-ND - Tape & Reel (TR)
1608-2220YA250102KSTSYXCT-ND - Afskåret tape (CT)
1608-2220YA250102KSTSYXDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
2220YA250102KSTSYX
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 250VAC X7R 2220
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±10% 250VAC Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
DC bilag-H, luftfugtighed 3B bilag-I, soft-terminering, højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200, X1, Y2
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)