2220Y5000474MDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
0.47 µF ±20% 500V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2220Y5000474MDT
DigiKeys varenummer
2220Y5000474MDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2220Y5000474MDT
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 500V X7R 2220
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
2220Y5000474MDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)