2220Y5000103JCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
10000 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2220Y5000103JCT
DigiKeys varenummer
2220Y5000103JCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2220Y5000103JCT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 500V C0G 2220
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
2220Y5000103JCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)