2220Y2500105KDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
1 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2220Y2500105KDT
DigiKeys varenummer
2220Y2500105KDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2220Y2500105KDT
Beskrivelse
CAP CER 1UF 250V X7R 2220
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
2220Y2500105KDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)