2220Y2000105JDT
DigiKeys varenummer
2220Y2000105JDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2220Y2000105JDT
Beskrivelse
CAP CER 1UF 200V X7R 2220
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
2220Y2000105JDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)