2220Y1K50154KXTWS3
DigiKeys varenummer
1608-2220Y1K50154KXTWS3TR-ND - Tape & Reel (TR)
1608-2220Y1K50154KXTWS3CT-ND - Afskåret tape (CT)
1608-2220Y1K50154KXTWS3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
2220Y1K50154KXTWS3
Beskrivelse
CAP CER 0.15UF 1.5KV X7R 2220
Detaljeret beskrivelse
0.15 µF ±10% 1500V (1,5kV) Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
2220Y1K50154KXTWS3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,177" (4,50mm)