2220Y1K00474KXTWS2
DigiKeys varenummer
1608-2220Y1K00474KXTWS2TR-ND - Tape & Reel (TR)
1608-2220Y1K00474KXTWS2CT-ND - Afskåret tape (CT)
1608-2220Y1K00474KXTWS2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
2220Y1K00474KXTWS2
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 1KV X7R 2220
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
2220Y1K00474KXTWS2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,177" (4,50mm)