2220Y1K00474KXTWS2 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 2220Y1K00474KXTWS2 |
Beskrivelse | CAP CER 0.47UF 1KV X7R 2220 |
Producentens standard leveringstid | 11 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.47 µF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 2220Y1K00474KXTWS2 Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Funktioner Blød terminering |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 2220 (5750 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm) |
Tolerance ±10% | Tykkelse (maks.) 0,177" (4,50mm) |