2220Y1000225JXT
DigiKeys varenummer
2220Y1000225JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2220Y1000225JXT
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 100V X7R 2220
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
2220Y1000225JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,165" (4,20mm)