2220Y0630155KST
DigiKeys varenummer
1608-2220Y0630155KSTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2220Y0630155KST
Beskrivelse
CAP CER AUTOMOTIVE
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 µF ±10% 63V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
2220Y0630155KST Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,165" (4,20mm)