2220J6300103GCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
10000 pF ±2% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2220J6300103GCT
DigiKeys varenummer
2220J6300103GCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2220J6300103GCT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 630V C0G 2220
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
2220J6300103GCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)