2220J2000103JFT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
10000 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2220J2000103JFT
DigiKeys varenummer
2220J2000103JFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2220J2000103JFT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 200V C0G 2220
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
2220J2000103JFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)