2220J1K00104KXR
DigiKeys varenummer
1608-2220J1K00104KXRTR-ND - Tape & Reel (TR)
1608-2220J1K00104KXRCT-ND - Afskåret tape (CT)
1608-2220J1K00104KXRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
2220J1K00104KXR
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 1KV X7R 2220
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
2220J1K00104KXR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)