2220J1000824KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KEMET
KEMET
0.82 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2220J1000824KXT
DigiKeys varenummer
2220J1000824KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2220J1000824KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.82UF 100V X7R 2220
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
2220J1000824KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)