2220J1000155JDT
DigiKeys varenummer
2220J1000155JDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
2220J1000155JDT
Beskrivelse
CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
2220J1000155JDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)