2211YA250222KETSPU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Knowles Syfer
På lager: 751
Datablad
2200 pF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 2211 (5728 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Ensure the Reliability of Your EV Electronic System with Knowles
2211YA250222KETSPU
DigiKeys varenummer
1608-1331-1-ND - Afskåret tape (CT)
1608-1331-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
2211YA250222KETSPU
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 250V X7R 2211
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
2211YA250222KETSPU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200, X1, Y2
Emballage
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2211 (5728 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,110" B (5,70mm x 2,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,100" (2,54mm)