1825Y6300270JCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
27 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1825Y6300270JCT
DigiKeys varenummer
1825Y6300270JCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1825Y6300270JCT
Beskrivelse
CAP CER 27PF 630V C0G/NP0 1825
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1825Y6300270JCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)