1825Y6300223JXT
DigiKeys varenummer
1825Y6300223JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1825Y6300223JXT
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 630V X7R 1825
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±5% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1825 (4564 metrisk)
EDA/CAD-modeller
1825Y6300223JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)