Billede for 1825Y5000561KAT er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1825Y5000561KAT
DigiKeys varenummer
1608-1825Y5000561KATTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1825Y5000561KAT
Beskrivelse
MLC
Detaljeret beskrivelse
560 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)