1825Y2000104KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.1 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1825 (4564 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1825Y2000104KXT
DigiKeys varenummer
1825Y2000104KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1825Y2000104KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 200V X7R 1825
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1825Y2000104KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)