1825Y0630334KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
0.33 µF ±10% 63V Keramiske kondensatorer X7R 1825 (4564 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1825Y0630334KXT
DigiKeys varenummer
1825Y0630334KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1825Y0630334KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 63V X7R 1825
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1825Y0630334KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1825 (4564 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)